Nejvíce personalizované a nejmódnější prodej oblečení pro muže a ženy
 
Nejvíce personalizované a nejmódnější prodej oblečení pro muže a ženy
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Související služby multiplayerhry.cz vám poskytují následující smluvní podmínky. Před objednáním si pečlivě přečtěte.

Vaše objednávka byla přijata
Po zadání objednávky obdržíte potvrzení o potvrzení vašich údajů. Tímto potvrdíte jeho údaje, nikoli potvrzení objednávky. Jakmile obdržíte e-mail, sledujte informace a smlouva mezi vámi a thesleev.es je potvrzena. Vyhrazujeme si právo neakceptovat Vaši objednávku, pokud je právo na platbu mimo sklad, nikoliv v naší fázi kontroly kvality, nebo pokud nemůžeme získat oprávnění. Všechny objednávky závisí na dostupnosti a potvrzení ceny objednávky.

Cena a čas na uvedení na trh
Zatímco se snažíme ujistit se, že se na stránkách objeví všechny podrobnosti, popis a cena jsou správné, může dojít k chybě. Pokud zjistíme, že jste si objednali nesprávnou cenu produktu, budete o tom informováni co nejdříve a za správnou cenu znovu potvrdíte objednávku nebo zrušíte svou volbu. Pokud se s vámi nemůžeme dostat, zrušíme objednávku. Pokud platbu zrušíte, obdržíte plnou náhradu.

Pokud je vaše objednávka mimo sklad, byla odložena, nebo pokud existují informace nebo špatný popis, pokusíme se kontaktovat zadanou e-mailovou adresu. Nemůžeme-li nás kontaktovat v průběhu 48 hodin, obdržíme plnou náhradu.

Způsob doručení
Naším cílem je poslat dva kreditní prázdniny a adresu na ověření všech objednávek. Všechny mezinárodní zboží jsou dodávány prostřednictvím služby DHL Express. Všechny první objednávky musí být odeslány na fakturační adresu.

S DHL je třeba zboží zaslat doklad o dodání. Během přepravy zboží až do obdržení zásilky na zásilku, na místě odpovědnosti za nákup této zásilky, která vám byla zaslána. Informace o sledování po odeslání zásilky DHL do informací o účtu. Můžete jej použít na adrese www.dhl.com pro sledování zásilky. Pokud informace o sledování nejsou k dispozici, pošlete nám prosím e-mail

Službu DHL lze nechat opustit v určeném umístění (například externí dodací adresa). Popis podpisu, který bude použit jako důkaz doručení, je nutný. Toto oprávnění je doručeno na vlastní riziko. Bez ohledu na zásilku DHL thesleev.es zodpovídá za ztrátu / odcizení.

* Tarif a daně
Mezinárodní objednávky jsou zasílány na základě DDU (termín dodání). To znamená, že národní tarif a daně v místě určení jsou vaší odpovědnosti. Pokud je zboží odmítnuto, uděláme vše, co je možné, abychom kompenzovali celní prohlášení a zboží bylo vráceno thesleev.es. Nemůžeme zaručit, že veškeré celní poplatky mohou zahrnovat odmítnutí dopravy. V takovém případě Vám vrátíme částku náhrady.

Podle doručení vnitrostátních celních poplatků. Pokud máte obavy z vysokých poplatků za celní odbavení, doporučujeme vám požádat o úrokové sazby pro místní celní úřad.

Vezměte prosím na vědomí, že vaše zásilky / objednávky nelze klasifikovat jako osobní vliv / osobní použití, které nakládají thesleev.es jako společnost jako spotřebitel. Takže je to místní úřad, kde jste odpovědní za celní a daňové zvyky. Daně a cílové zákazníky. Při objednávce souhlasíte s našimi nákupními podmínkami.

Návratová pravidla Předobjednávejte zbytek objednávky.

náhrady
Vratná náhrada nebo náhradní otázka je jednoduchá:
Po 48 hodinách objednávky nás kontaktujte
Požádejte o číslo povolení vrácení.
Zahrňte originální batoh na potvrzení, abyste se ujistili, že je na potvrzení jasně uvedeno vaše referenční číslo RMA. Není doprovázeno žádným oficiálním referenčním číslem, které bude vráceno na účet, protože nebylo vráceno.
Registrováním poštovních zásilek / DHL za účelem zaslání nejlepších výnosů za účelem získání certifikátu testovací zásilky, protože nemohou přijmout odpovědnost za ztrátu nebo poškození zboží v tranzitu. Nabízíme bezplatný výnos a zákazníci využívající naši zákaznickou linku v celosvětovém měřítku potřebují, aby se toto číslo zveřejnilo ve jménu autorizačního čísla. Pokud zvolíte jiný způsob, jak se vrátit, je vaše odpovědnost za dopravu. Pokud se vrátí FedEx, bude další poplatek

zpět
Copyright @ www.multiplayerhry.cz 2020. Online módní šaty,On-line slevové oblečení,Módní oblečení 2017,outdoor gear
Služby zákazníkům , Zásady ochrany osobních údajů , Odeslání a vrácení